Ważne wydarzenia

Akcja - plastikowe nakrętki

Po zakończeniu akcji ,,Szkoła - Szkole, Uczeń - Uczniowi", której celem było zgromadzenie przyborów szkolnych dla dzieci z terenów objętych powodzią postanowiliśmy przystąpić do akcji zbierania  nakrętek plastikowych.
W związku z dużym zainteresowaniem tą akcją została ona przedłużona do października. Byliśmy bardzo zaskoczeni ilością zgromadzonych nakrętek. Zebraliśmy 12 dużych worków. Jak się dowiedzieliśmy zbiórkę dla nas prowadzili nasi znajomi i krewni mieszkający poza granicami naszej szkoły(Gdańsk, Kalisz...).
Jako inicjatorzy tej akcji to właśnie w naszej przedszkolnej klasie w obecności  starszych koleżanek  i koleżanek odbyło się spotkanie z nasza rówieśniczką z sąsiedniej gminy, której zostały one przekazane. Mamy cicha nadzieję, że pozwolą na szybsze spełnienie Twojego marzenia o dobrym wózku inwalidzkim, tak byś mogła się stać bardziej samodzielna
w poznawaniu otaczającej Cię przyrody. W dalszym ciągu będziemy je dla Ciebie gromadzić .
Jednocześnie zapraszamy inne przedszkola, szkoły czy inne instytucje do aktywnego dołączenia się do niej.
Zainteresowanym  placówkom przekażmy adres kontaktowy rodziców dziewczynki.