Spelling Bee Contest - konkurs z języka angielskiego

26 marca 2012r odbyła się druga edycja szkolnego konkursu z języka angielskiego „Spelling Bee Contest”. W konkursie wzięło udział 11 uczniów, których zadaniem było literowanie angielskich wyrazów. Uczestnicy konkursu wykazali się znakomitą znajomością alfabetu.

Po zaciętej rywalizacji mistrzem literowania w kategorii klas IV-VI została Magdalena Przybył (kl. V), która zaledwie 1 punktem pokonała zeszłorocznego mistrza Artura Sójkę (kl. VI).

Trzecie miejsce przypadło Julii Litwin (kl. V). Czwarte miejsce zajęli ex aequo Sandra Iwanek (kl. VI) i Hubert Zimniak (kl. IV).

Na kolejnych miejscach uplasowali się : Dominika Kopa (kl. V), Aleksandra Karwik (kl. V) i Angelika Fajfer (kl. VI).

Natomiast w kategorii klasy III mistrzynią literowania została Natalia Przybył; tuż za nią na drugim miejsca znalazła się Kinga Długa. Natomiast trzecie miejsce zajęła Patrycja Turbańska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy. Ideę konkursu literowania poparli: Wydawnictwo Pearson oraz księgarnia Polanglo, którzy przekazali dla uczestników konkursu nagrody.

Gratulacje!